Malwarebytes Premium
Malwarebytes Anti Malware İndir – Full Premium – |Tam Sürüm|

Malwarebytes Premium

Malwarebytes Premium Malwarebytes herhangi bir kullanıcının bilgisayarını korumak için önemli bir güvenlik programıdır. Hafif, hızlı...

Malwarebytes Premium

Malwarebytes herhangi bir kullanıcının bilgisayarını korumak için önemli bir güvenlik programıdır. Hafif, hızlı ve en iyisi, vahşi doğada olabilecek en son enfeksiyonları gidermede mükemmeldir. Malwarebytes gün boyunca birçok kez güncellenir, bu da ortaya çıktıkça tehditlerden korunmanızı sağlar. Programın en iyi bölümlerinden biri, sadece bilgisayarınızı ücretsiz taramakla kalmayacak, aynı zamanda bulduğu tüm kötü amaçlı yazılımları da ücretsiz olarak kaldıracağıdır. Malwarebytes kullanarak bir bilgisayarı taramak ve temizlemek her zaman ücretsiz olmakla birlikte, Premium sürüme yükseltmek birçok avantaj sağlar. Bu, gerçek zamanlı koruma, fidye yazılımı, istismar önleme ve kötü amaçlı web sitesi koruma özelliklerini içerir.

Gerçek zamanlı koruma, bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak izler ve kötü amaçlı bir program veya dosya açmaya çalışırsanız, Malwarebytes onu engeller ve dosyayı otomatik olarak karantinaya alır. Bu, ücretsiz indirmeler veya kötü amaçlı ekler olarak gizlenen çalışan virüslerden korur. Fidye yazılımı önleme özelliği sizi bilgisayarınıza bulaşabilecek mevcut ve yeni fidye yazılımı tehditlerinden korur. Malwarebytes anti-ransomware, dosya şifreleme gibi fidye yazılımı davranışlarını tespit ettiğinde, bilgisayarınızı şifrelemeye devam edemeyecek şekilde bu davranışı gösteren işlemi otomatik olarak durdurur.

Anti-exploit özelliği, Windows ve yüklü programlarınızda bulunan güvenlik açıklarına saldırmaya çalışan bilgisayarınızı istismar kitlerinden korur. Malwarebytes anti-exploit, ziyaret ettiğiniz bir sitede veya bilgisayarınızın güvenlik açıklarından yararlanmaya çalışan bir sitede bir istismar kiti tespit ederse, Malwarebytes bilgisayarınıza bulaşmadan önce engelleyecektir. Son olarak, kötü amaçlı web sitesi koruma özelliği bilgisayarınızın bilinen kötü amaçlı sitelere erişmesini engeller. Bu siteler, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı, yavru köpekler, tarayıcı içi madenciler sundukları veya istismar kitleri barındıran kötü amaçlı olarak etiketlenir. Kötü amaçlı koruma özelliğini kullanarak, bilgisayarınız size saldırma şansı bulmadan tehditlere karşı engellenir. Bir kullanıcı Malwarebytes’i ilk kez yüklediğinde, Premium sürümün tüm özelliklerini 14 gün boyunca ücretsiz olarak alır. Bundan sonra Premium sürüme yükseltmeyi veya Ücretsiz sürümün tarama ve temizleme özelliklerine devam etmeyi seçebilirler. Malwarebytes’i etkinleştirmek için ödeme yapıp yapmadığınıza bakılmaksızın, bu programı bilgisayarınıza yüklemenizi ve haftada en az bir kez programla rutin bir tarama yapmanızı öneririz. Bu, bilgisayarınızın orada en yeni enfeksiyonlardan korunmasını sağlayacaktır.

 

Malwarebytes nasıl kullanılır:

Diğer Programlar için tıklayınız.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *