Glass 2019 İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Glass 2019

Glass 2019

Glass Üstün özelliklere sahip üç kişinin ( Kevin, David ve Mr. Glass ) hakkındaki bir...

Puanlama Detayları

Internet Movie Database, kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanıdır.

  • Ortalama Puan6.7

  • İMDB6.7

Glass

Üstün özelliklere sahip üç kişinin ( Kevin, David ve Mr. Glass ) hakkındaki bir filmdir. Kevin Wendell Crumb çoklu kişilik bozukluğu yaşayan birisidir. Kişiliklerinin arasında canavar adını verdikleri en kötü bir karakter vardır. İnsanların canını yakmak canavar için çok kolaydır. Kevin’in kişiliklerinden birisi dört genç kızı kaçırır. Herkes kızları bulmak için çabalar. David Dunn çok güçlü bir yapıya sahip kahraman birisidir. Kızları kurtarmak için aramaya başlar. Kızları kurtarmak için saklandıkları yeri bulur. Kevin’in içerisinden canavar ortaya çıkar. Birbirleri ile savaşmaya başlarlar. O sırada bir bayan onları durdurur.

Üçü de psikiyatri kliniğini kapatılır. Üstün yetenekleri ile ilgili araştırma yapmaya başlarlar. Kevin’i durdurmanın tek yolunun Casey olduğunu fark ederler. Casey’in Kevin üzerinde inanılmaz bir etkisi vardır. Mr. Glass hapların etkisinden dolayı konuşamaz bir haldedir. Zaman geçtikçe bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Mr. Glass haplarını almayı bırakır. Psikiyatri kliniğinden kaçmanın yolunu Kevin’in içerisindeki canavarı ortaya çıkarmaktır. Planını kusursuzca halleder ve Kevin’i de plana dahil eder. Klinikten kaçmaya başarırlar. David ikisini durdurmak için kendi bölümünden kaçmayı başarır. Kendi aralarında bir kavga başlar. David Kevin’e gerçeği anlatır. Kevin’in kişilik bozukluğu yaşamasının nedeni babasının ölümüdür. Babasının ölümünde neden olan kişi ise Mr. Glass’tır.

Split filmi 2017 yılında yayınlanmıştır. Kevin Wendell Crumb bu filmde tek başına yer alır. Casey ile bu filmde karşılaşır. Casey ve iki arkadaşını kaçırır ve bir odaya hapis eder. Kevin’in canavar karakteri bu filmde ilk kez ortaya çıkar. Casey’i öldürmekten son anda vazgeçer. Casey ailesi öldükten sonra dayısından zorbalık görmüştür. Vücudunda yaraları görür ve incindiğini öğrenir. Casey Kevin’in aslında gerçekten iyi bir insan olduğunu fark eder.

David Dunn ve Elijah karakterleri ilk kez bu filmde yer alır. David Dunn tren kazası sırasında hayatta kalan tek kişidir. Bu nedenle Elijah David’in peşine düşer. Amacı David’in tren kazasından tek bir çizik almadan nasıl hayatta kaldığını öğrenmektir. Elijah çizgi roman kahramanlarının gerçek olduğuna inanan birisidir.

Fragman:

 

Filmden Görüntüler

Glass 2019 indir

Oyuncular

Diğer Filmler için tıklayınız.

Vlc Media Player kullanmanız tavsiye edilir.

Glass 2019 indir

Glass 2019 indir