Oyuncak Hikayesi 4 (Toy Story 4)
Oyuncak Hikayesi 4 İndir – Türkçe Dublaj 1080p – |İndir&İzle|

Oyuncak Hikayesi 4 (Toy Story 4)

Toy Story 4: Oyuncak Hikayesi 4 2019 yapımı bir filmdir ve serinin dördüncü filmi olan...

Puanlama Detayları

Internet Movie Database, kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanıdır.

  • Ortalama Puan8.2

  • IMDb8.2

Toy Story 4:

Oyuncak Hikayesi 4 2019 yapımı bir filmdir ve serinin dördüncü filmi olan bu yapımda Bonnie’nin geri dönüşüm malzemeleri ile yaptığı Forky ön plana çıkmaktadır. Bonnie onu çok sevse de bir oyuncak olduğunu kabul etmek istemeyen Forky kendini sürekli “atık” olarak tanımlar ve bir kaşıktan yapılmıştır. Bonnie ailesi ile çıktığı tatilde Forky’i kaybeder çünkü o hayatının amacını gerçekleştirmek ve tek kullanımlık bir kaşık olarak kalmak istemektedir. Daha sonradan Forky amacının ne olduğunu düşünürken Woody ona Bonnie’nin atığı olduğu düşüncesini istemeden kabul ettirdiği için Forky Bonnie’ye geri dönmeye karar verir.

Bonnie’nin artık Woody ile oynamıyor oluşu, Woody’i derinden üzmektedir çünkü onun amacı Bonnie’yi mutlu etmektir. Onunla anaokulunun ilk gününde okula gider ve tek kullanımlık kaşıktan bir oyuncak yapmasına yardımcı olur. Bonnie bu kaşığı çok sevmiştir çünkü okuldaki ilk gününde tek arkadaşı o olmuştur. Forky ise aile tatilinde Bonnie’den kaçar ve Woody ile otobandan kasabaya yürüyene kadar Bonnie’ye geri dönmesi gerektiğine ikna olur. Woody inatla Forky’i Bonnie’ye götürmek istemektedir çünkü kendisi de Andy ile bir zamanlar böyle bir arkadaşlık içinde bulunmuştur.

Woody, kasabada dolaşırken eski bir oyuncak dostu olan Bo Peep’i gördüğünü düşünür ve antikacıya girer fakat içerideki antika, neredeyse hiç ilgi görmemiş oyuncaklar onlardan faydalanmak isterler. Woody bunu anlayınca kaçmayı başarsa da Forky kalır ve Woody eski dostu Bo Peep’i bulup onun da yardımıyla Forky’yi içeriden kurtarır fakat bunun için ses kutusundan vazgeçmesi gerekir. Antikacıda kaldığı süre içinde hep tek bir kız ile oynama ümidi taşıyan oyuncak bebek ise antikacıdan çıkar ve oynamak için yeni bir çocuk bulur.

Bonnie en sonunda Forky’e kavuşur ve tüm oyuncaklar Bonnie mutlu olduğu için mutludur fakat Woody kendine farklı bir yol seçecektir ve bu yol onu başka çocukları da mutlu etme yoluna sokacaktır. Nasıl olsa Bonnie’nin yanında artık Forky vardır ve diğer oyuncaklar ile ona destek olacaklardır.

Filmden Görüntüler

Oyuncak Hikayesi 4 indir 1080p

Fragman:

Seslendirenler

Diğer Filmler için tıklayınız.

Vlc Media Player kullanmanız tavsiye edilir.

Oyuncak Hikayesi 4 indir 1080p

Oyuncak Hikayesi 4 indir 1080p

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *