John Wick 3: Parabellum
John Wick 3: Parabellum

John Wick 3: Parabellum

John Wick 3: Parabellum John Wick 3 parabellum 2019 filminin kahramanı olan John Wick bazı...

Puanlama Detayları

Internet Movie Database, kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanıdır.

  • Ortalama Puan7.5

  • IMDb7.5

John Wick 3: Parabellum

John Wick 3 parabellum 2019 filminin kahramanı olan John Wick bazı bankalar ile parasızlık yüzünden görüşmeye ve kredi almaya çalışır. Bunun üzerine bir banka yanlışlık 14 milyon değerindeki kontratı John’ a imzalattırır. Bunun üzerine banka yetkilileri FBI ve polis John’un peşine düşerler. Ayrıca bir otel sahibi de onu bulmak istemiş ve parayı ele geçirmek istemiştir.

İşte bu karmaşanın içine birden düşen John çok zor durumdadır. Bu karmaşadan kurtulmak için birçok yöntem düşünür. Fakat bu yöntemlerden hiç biri aklına yatmamıştır. Bunun üzerine John kaldığı şehir olan Newyork şehrinden ayrılmak ister. Fakat bu pek mümkün olmaz. Çünkü peşindeki bir yığın insan şehirden çıktığını hemen anlayacaktır. Bunun üzerine kılık değiştirmeyi düşünür. Fakat hava alanına gittiğinde neredeyse yakalanacaktır. Hemen oradan uzaklaşır

Bu sırada liseden arkadaşı olan Halle ile tanışır. Daha sonra ona durumu anlatır ve yardım ister. Bir FBI ajanı olan Halle değer verdiği arkadaşına yardım etmek ister. Mesleği tehlikeye girmesine rağmen bu işe girer. Arkadaşını güvenle dışarıya çıkarmanın yolunu bulmaya çalışırlar. Fakat yine de başaramazlar. John tam FBI ajanlarına yakalanacakken Halle onu kurtarır. Fakat FBI ajanlarından biri Halleyi görür. Daha sonra Halle işten kovulur. Bu sayede Halle de aranır. Fakat John Wick işini kaybettiği için üzgün olduğunu ve kendisini geri götürürse işini geri alabileceğini söyler. Fakat Halle bunu kabul etmez.

1 sene kadar kaçak hayatı yaşadıktan sonra daha az aranırlar. Bunun üzerine John parayı da alıp Halle ile kaçmayı düşünür. Halle de aynı fikirdedir. Bu bir yıl içerisinde Halle ve John’nun birbirine aşık olduğu net bir şeklide görülüyor. Başka ülkeye gidip orada 14 milyon ile güzel bir hayat kurmayı planlamışlardır. Fakat bu durum o kadar da kolay bir şey değildir. Fakat sonunda kaçmayı başarıp orada sonsuza dek yaşamışlardır.

Fragman:

Filmden Görüntüler

john wick 3 indir

Oyuncular

Diğer Filmler için tıklayınız.

Vlc Media Player kullanmanız tavsiye edilir.

john wick 3 indir

john wick 3 indir

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *