Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw
Hızlı ve öfkeli Hobbs ve Shaw İndir – 1080p Türkçe Dublaj

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw

Hizli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw: Öncelikle film tokyo da başlıyor. Tokyoda ölen Han’dan bir...

Puanlama Detayları

Internet Movie Database, kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanıdır.

  • Ortalama Puan6.0

  • IMDb6,7

Hizli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw:

Öncelikle film tokyo da başlıyor. Tokyoda ölen Han’dan bir mesaj gelir ve Dominic ve ekibi oraya gider. Daha sonra gelen mesajın yerini saptamaya çalışırlar. Bunun için büyük sokak çetelerine saldırı yaparlar.

Bunun haberini alan Ajan Hobbs onları bulması ve tutuklanması için görev verilir. Bu görevi başaramayan Hobbs’un yanına Ajan Shaw verilir. Daha önce de iyi anlaşamayan ikili görev sırasınca birbirleri ile tartışır ve kavga ederler. Fakat tüm izleri takip ederek Dominic ve ekibini bulmayı başarırlar. Dominic ve ekibi ise Hobbs ve Shaw’a kendilerini durduramayacağını söylerler. Bunun üzerine Hobbs ve Shaw da Dominic ve ekibine katılırlar. Fakat Han’dan gelen bir mesajın sahte ve montaj olduğu ortaya çıkar. Bu işi kimin düzenlediği ise filmin başında muammadır.

Tüm ekip bu işi planlayanların neden yaptığını anlamaya çalışır. Hobbs ve Shaw sayesinde de devletten de yardım alırlar. Fakat bu işi yapanlara dair bir iz bulamazlar. Bunun üzerine yine suçlu çetelerine hesap sorarlar ve bunu yaptıranın ilk Hızlı ve öfkeli filmi olan Khan’nın amcası olduğu ortaya çıkar. Gittikçe zenginleşen bu Khan’nın amcası yeğenini öldüren Hobbs dan intikam almak için onu kendisine çekmiştir. Geldikleri noktada ise tuzağa düşürülmüşlerdir.

Bu durumdan ise kurtulmak için ağır kayıplar vermişler ancak başaramamışlardır. Bunun üzerine geri kalan ekibi ele geçiren Khan’nın amcası, onlara eziyet edecekken şaşırtıcı bir isim gelir. Ekibi ve Dominic’i kurtarır. Bu kişi Han’nın ta kendisidir. Han ölmemiş ancak birkaç yıl hafızasını kaybetmiştir. Bunu fark edemeyen veya düşünemeyen Dominic Han’dan özür diler ve ailesine geri davet eder. Bunu kabul eden ancak tokyoda bir hayat kurduğunu söyler. Bunun üzerine film Dominic’in gülümsemesi ile sona erer. Khan’nın amcasına bu teoriye göre ne olduğu bilinmemektedir.

Filmden Görüntüler

 

Hızlı Öfkeli Hobbs shaw indir

Fragman:

Oyuncular

Dwayne Johnson
Jason Statham
Idris Elba
Vanessa Kirby
Helen Mirren

Diğer Filmler için tıklayınız.

Vlc Media Player kullanmanız tavsiye edilir.

Hızlı Öfkeli Hobbs shaw indir

Hızlı Öfkeli Hobbs shaw indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *