Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları İndir 1080p

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları: Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları filminin Yönetmenlğini üstlenen isim David...

Puanlama Detayları

Internet Movie Database, kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanıdır.

  • Ortalama Puan6.0

  • IMDb6,6

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları:

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları filminin Yönetmenlğini üstlenen isim David Yates’olmuştur. Tüm senaryoyı yazan kişi ise J.K. Rowling olacaktır. İngiltere , Abd yapımı olan fantastik canavarlar 2 filmi serinin devamı filmidir ve Macera, Aile, Fantastik türündedir. 2018 kasım ayında yayınlanan filmin hikayesi 1927 senesinde geçmektedir. İnsanları sınıflandırmak isteyen Gellert Grindelwald yattığı hapisden kaçacak ve büyü yapabilen insanları toplayarak yapamayanlara karşı bir savaş başlatacaktır. Onu durdurabilecek tek kişi vardır oda çok önceleri arkadaşı şimdi ise düşmanı olan büyücü Albus Dumbledor olacaktır.

1927 yılında, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmindeki olayların üzerinden birkaç ay geçmişken Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar. Onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Albus Dumbledore’dur. Ancak Dumbledore’un, daha önce Grindelwald’a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım alması gerekecektir.

Filmden Görüntüler:

 

Fragman:

 

Oyuncular

Diğer Filmler için tıklayınız.

Vlc Media Player kullanmanız tavsiye edilir.

Fantastik Canavarlar : Grindelwald’ın Suçları

Fantastik Canavarlar : Grindelwald’ın Suçları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *